do ktorej godziny przychodza przelewy na revolut

Znaleziony temat: do ktorej godziny przychodza przelewy na revolut

Revolut to jedna z najpopularniejszych aplikacji do zarządzania finansami. Dzięki niej możemy łatwo i szybko dokonywać przelewów, płatności i wymiany walut. Jednak wiele osób zastanawia się, do której godziny przychodzą przelewy na Revolut.

Odpowiedź na to pytanie zależy od banku, z którego dokonujemy przelewu. Jeśli korzystamy z konta w banku AION, to przelew na Revolut powinien pojawić się na naszym koncie w ciągu kilku minut od momentu wysłania. Jednakże, jeśli dokonujemy przelewu z innego banku, to czas oczekiwania może być nieco dłuższy.

Warto jednak pamiętać, że czas realizacji przelewu zależy również od godziny, w której został wysłany. Jeśli przelew został zlecony przed godziną 14:00, to powinien pojawić się na koncie Revolut jeszcze tego samego dnia. Natomiast jeśli przelew został zlecony po godzinie 14:00, to może pojawić się na koncie dopiero następnego dnia roboczego.

Jeśli zależy nam na szybkim zaksięgowaniu przelewu na koncie Revolut, warto więc zlecać go przed godziną 14:00. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego oczekiwania i będziemy mieli dostęp do środków już tego samego dnia.

Warto również pamiętać, że Revolut oferuje szybkie przelewy między użytkownikami aplikacji. Dzięki temu możemy w prosty sposób przesłać pieniądze znajomym czy rodzinie, bez konieczności oczekiwania na zaksięgowanie przelewu.

Podsumowując, czas oczekiwania na przelew na Revolut zależy od banku, z którego dokonujemy przelewu oraz godziny, w której został on zlecony. Jeśli zależy nam na szybkim zaksięgowaniu środków, warto zlecać przelewy przed godziną 14:00. Natomiast jeśli chcemy przesłać pieniądze znajomym czy rodzinie, warto skorzystać z szybkich przelewów między użytkownikami aplikacji.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: do ktorej godziny przychodza przelewy na revolut

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne wpisy

0
Would love your thoughts, please comment.x

Headline

Never Miss A Story

Get our Weekly recap with the latest news, articles and resources.

Hot daily news right into your inbox.

Cookie policy
We use our own and third party cookies to allow us to understand how the site is used and to support our marketing campaigns.